°C

Maludy: Jeśli możesz, zostań, jeśli jedziesz, to bądź rozważny

fot. P. Kuśnierz
 

Policja prosi, by wizyty na cmentarzu rozłożyć w czasie i nie zostawiać ich na ostatni moment. Przed nami Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny.
W tym roku czas ten jest inny niż do tej pory, w całym kraju mamy bowiem wprowadzoną strefę czerwoną w związku z pandemią koronawirusa.

Jak mówi Marcin Maludy z lubuskiej policji, przez te kilka newralgicznych dni na lubuskich ekspresówkach, krajówkach, ale i trasach lokalnych pojawi się większa liczba funkcjonariuszy:

Jak podkreśla Marcin Maludy, korki czy wzmożony ruch nie zwalniają nas z przestrzegania obowiązujących zasad sanitarnych. Chodzi m.in. o noszenie maseczki oraz utrzymywanie dystansu społecznego. – Bądźmy rozważni i zachowajmy zimną krew – dodaje:

Aktualne przepisy pozwalają na swobodne poruszanie się po cmentarzach w maseczkach zakrywających usta i nos oraz z zachowaniem dystansu społecznego.

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku