°C

ODN uczy korzystania z platform e-learnigowych

nauczanie zdalne
 

Jakie są plusy i minusy popularnych stron e-learningowych, jak przeprowadzić ciekawą lekcję online, z których aplikacji warto dziś korzystać? M.in. tego będą się mogli dowiedzieć nauczyciele i dyrektorzy szkół, którzy wezmą udział w webinariach szkoleniowych prowadzonych przez Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Zielonej Górze.

Lidia Bugiera, dyrektorka placówki, podkreśla, że przygotowana przez ODN oferta to odpowiedź na wyzwania, z jakimi mierzą się szkoły w związku z pandemią koronawirusa i koniecznością zdalnego nauczania.

– Mamy w ofercie dwa szkolenia, z których mogą korzystać nauczyciele z całego regionu – dodaje:

Lidia Bugiera zaznacza, że od początku pandemii szkolenia i webinaria dotyczące nauczania zdalnego cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem nauczycieli i dyrektorów szkół. Jak mówi, obecna oferta zielonogórskiego ODN jest więc odpowiedzią na potrzeby rynku edukacyjnego:

Wszystkie informacje na temat szkoleń hybrydowych i webinarów prowadzonych przez Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Zielonej Górze można znaleźć na stronie internetowej placówki: www.odn.zgora.pl.

 

 

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku