°C

Kto wygra 43. finał Sobotniego Konkursu Sportowego?

SKS
 

Trzech uczestników wystąpi w 43. finale Sobotniego Konkursu Sportowego. Awans do decydującej rozgrywki zapewnili sobie: Piotr Szlingert (Lubiszyn), Marek Lasota (Sława) i Grzegorz Zapytowski (Gorzów).

W październiku odbyły się aż cztery eliminacje do finału SKS. Jako pierwszy udział zapewnił sobie Piotr Szlingert. W sobotę wystąpi w 12 finale, a dotychczas wygrał 6 konkursów. Drugim finalistą będzie Marek Lasota ze Sławy. To jego trzeci finał i na koncie jedna wygrana. Skład uczestników finału uzupełnił Grzegorz Zapytowski – lider rankingu SKS. W finale zagra po raz 23, a dotychczas wygrał 11-krotnie. Kto okaże się najlepszy w 43. finale? Słuchajcie nas na 103 i 106 FM. Trójka finalistów gwarantuje olbrzymie emocje.

 

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku