°C

Lubuszanka dyrektorem KOWR

fot: Ministerstwo Rolnictwa
 

Małgorzata Gośniowska-Kola nowym dyrektorem generalnym Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa. Zastąpiła Grzegorza Piętę. W imieniu premiera nominację wręczył jej minister rolnictwa.

Od półtora roku Małgorzata Gośniowska-Kola była zastępcą dyrektora w KOWR. Dodajmy, że od pięciu lat jest też radną sejmiku województwa lubuskiego. Oprócz tego pracuje społecznie. Jest prezesem stowarzyszenia Huta Pieniacka ze Wschowy. Niedawno za działalność społeczną została odznaczona Krzyżem Oficerskim Orderu Odrodzenia Polski. Dwa lata temu otrzymała nagrodę „Kustosz Pamięci Narodowej” IPN.

KOWR to rządowa agencja, która zarządza nieruchomościami rolnymi oraz nadzoruje państwowe spółki działające w branży rolnej.

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku