°C

J. Wójcicki podziękował pracownikom DPS-ów

fot: FB DPS 1
 

Prezydent Gorzowa Jacek Wójcicki podziękował wszystkim pracownikom Domów Pomocy Społecznej za ich heroiczną pracę. Jednym z wyrazów docenienia ich pracy jest decyzja o przyznaniu kolejnych środków na dodatki do wynagrodzenia.

Od kilkunastu dni DPS nr 1 zmaga się z ogniskiem koronawirusa. Wśród zakażonych są zarówno mieszkańcy domu, jak i pracownicy. – Mimo wszystko sytuacja jest tam stabilna – mówi prezydent Wójcicki:

Obecnie w DPS nr 1 zakażonych jest około 80 osób, na szczęście zdecydowana większość przechodzi to bezobjawowo. – Poza tą placówką nie mamy w mieście obecnie większych ognisk koronawirusa – zapewniał prezydent.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku