°C

Szpital w Słubicach prosi o pomoc!

Fot. PAP/Leszek Szymański
 

Szpital w Słubicach prosi o pomoc rzeczową. Placówka, przypomnijmy, została wyznaczona jako ta, która będzie opiekować się wyłącznie pacjentami chorymi na koronawirusa.

– W pierwszej kolejności potrzebne są preparaty wirusobójcze oraz maty dezynfekcyjne – mówi Marzena Słodownik ze słubickiego szpitala. Placówka prosi także o przyziemne rzeczy, jak mydła, żele pod prysznic, worki na śmieci, jednorazową odzież, kalosze, a także ręczniki papierowe:

Placówka prosi także o 20 krótkofalówek, dzięki którym personel będzie się mógł porozumiewać między strefą tzw. czystą a covidową. – Bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze – dodaje Marzena Słodownik:

Wszelkie informacje można znaleźć na Facebooku szpitala w Słubicach. Kontakt do koordynatorki: Marzena Słodownik  509 463 959.

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku