°C

Kolejki do testów na koronawirusa. Będzie trzeci punkt

Fot. Pixabay
 

Kolejki do punktów testowania w kierunku koronawirusa. NFZ zapowiada, że na razie nie będzie przedłużenia godzin otwarcia, ale w przyszłym tygodniu ma powstać trzeci punkt pobrań w Zielonej Górze. Na testy można pojechać też do Sulechowa i Nowej Soli.

O kolejkach informują słuchacze Radia Zielona Góra. Sznurek aut ustawił się rano do punktu testowania na parkingu przy CRS przy ul. Sulechowskiej:

Godziny otwarcia punktów pobrań w Zielonej Górze przy ul. Sulechowskiej i Zyty pozostają bez zmian – odpowiada Joanna Branicka z lubuskiego oddziału Narodowego Funduszu Zdrowia. Zapowiada jednocześnie, że w przyszłym tygodniu ma powstać dodatkowy punkt przy  ul. Wrocławskiej, na pętli  autobusowej:

Zielonogórzanie mogą także wykonać testy na koronawirusa w Sulechowie i Nowej Soli – dodaje Joanna Branicka:

Na pobranie wymazu w kierunku koronawirusa trzeba mieć skierowanie od lekarza rodzinnego.

           

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku