°C

Koniec remontu sali w nowosolskim LO

fot. powiat nowosolski
 

Dziś odbyły się odbiory techniczne sali sportowej przy liceum ogólnokształcącym w Nowej Soli. Kosztem 350 tysięcy złotych wykonano remont, który zdecydowanie poprawi komfort nauki uczniów i nauczycieli, ale także podniesie poziom bezpieczeństwa w obiekcie.

– Sala była remontowana tak dawno, że trudno ustalić dokładną datę, ale dzień, kiedy wrócą do niej uczniowie będzie nowym okresem w jej historii – zapewnia Waldemar Wrześniak, wicestarosta nowosolski.

350 tysięcy złotych przeznaczone na remont sali w nowosolskim liceum pochodzi z budżetu powiatu. Samorząd złożył wprawdzie wniosek o dofinansowanie z programu Sportowa Polska,ale rozpatrywanie zgłoszeń trwa bardzo długo. Nie wyklucza to oczywiście tego, że starostwo otrzyma pieniądze na inwestycję, która się już zakończyła.

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku