°C

Sniper Extreme: para snajperska ze Słowenii najlepsza [MNÓSTWO ZDJĘĆ]

foto; Organizator
 

Para Słoweńców, Polacy i na trzecim miejscu Czesi - to zwycięzcy zawodów snajperskich, jakie rozgrywały się w ten weekend w Wędrzynie. Przypomnijmy, w zmaganiach uczestniczyło 20 par z Polski i z zagranicy. To zarówno wojskowi strzelcy wyborowi, jak i cywile, którzy pasjonują się strzelectwem. Tegoroczną edycję charytatywną wygrali cywile.

Zawodnicy mieli 30 godzin na wykonanie zadań w terenie. Były m.in konkurencje strzeleckie, pokonywanie akwenu, profesjonalne opatrzenie rannego w śmigłowcu. A wszystko to należało zrobić tak, by drużyna nie została wykryta przez grupę pościgową.Trzecie miejsce zdobyli Jakub Bradac i Pavel Jarolim z Czech. Jak zaznaczają, strzelectwem interesują się od kilkunastu lat.

Zawody Sniper Extreme mają charakter charytatywny. Cały dochód zostanie przeznaczony na leczenie żołnierza z jednostki  z Międzyrzecza.

⬇ Fot. Organizator Sniper Extreme

 

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku