°C

Festiwal będzie, ale skromniejszy

SDK Sulechów
 

Pomimo obecnej sytuacji Sulechowski Dom Kultury zorganizuje XII edycję Festiwalu Muzyki Fryderyka Chopina. Festiwal z oczywistych powodów nie będzie taki, jak poprzednie edycje. Na tegoroczny Festiwal do Sulechowa mieli przyjechać goście z całej Polski i melomani z Niemiec, tworząc atmosferę muzycznego święta.

– Niestety, widzów nie możemy zaprosić zbyt wielu, ale ci, którzy się pojawią, usłyszą m.in. koncert Leszka Możdżera – informuje Tomasz Furtak, dyrektor Sulechowskiego Domu Kultury.

Tegorocznej edycji Festiwalu towarzyszyć będzie wystawa zdjęć z przebiegu 11 edycji Festiwalu, autorstwa Aleksandra Bakinowskiego. Aktualne informacje na temat Festiwalu są zamieszczane na: www.festiwalchopina.pl.

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku