°C

Uczestnicy „Biegam Bo Lubię” znów ruszyli na trasy

fot. Daniel Sawicki
 

Po raz trzeci na zielonogórskiej Ochli pojawili się amatorzy biegania, którzy biorą udział w akcji Biegam Bo lubię. Trasa biegów przebiega przez tereny leśne Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych.

Tym razem biegacze wyruszyli na trasę z dzikiego kąpieliska w kierunku Wzgórz Piastowskich. Prowadzący zajęcia pan Krystian, który z biegami związany jest od dziecka zauważa, że akcja ma typowo rekreacyjny charakter:

Bieganie to wspaniały sposób na pokonanie stresu i zachowanie kondycji i zdrowia – mówiły uczestniczki dzisiejszego biegu:

Przypomnijmy, że ogólnopolska akcja Biegam Bo Lubię potrwa 11 weekendów, aż do 20 grudnia. Leśnicy wyznaczyli w polskich lasach trasy długości około 950 km.

 

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku