°C

Znów mniej zakażeń. Zmarła 86-latka z Gorzowa

graf: LUW
 

Ministerstwo zdrowia potwierdziło 312 nowych zakażeń koronawirusem w woj. lubuskim. To najmniej od trzech dni. Dziś poinformowano też o śmierci 85-letniej mieszkanki Gorzowa zakażonej koronawirusem. To 44 ofiara od początku epidemii.

Potwierdzone dziś zakażenia to: 88 osób z Gorzowa, 63 z pow. gorzowskiego, 42 z nowosolskiego, 37 z Zielonej Góry, 21 z pow. żagańskiego, 12 z pow. świebodzińskiego, 11 z żarskiego, 10 osób z zielonogórskiego, 9 z międzyrzeckiego, po osiem osób z powiatów strzelecko-drezdeneckiego i krośnieńskiego, dwie z pow. wschowskiego i jedna ze słubickiego.

Obecnie w lubuskich szpitalach w związku z covid-19 przebywają 283 osoby. Kwarantanną objętych jest 6677, a nadzorem epidemiologicznym – 1839. Od początku epidemii wyzdrowiało 1569 osób.

Aktualna mapa zakażeń koronawirusem w województwie lubuskim

Poniższe dane mogą być prezentowane z niewielkim opóźnieniem.

 

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku