°C

Dokapitalizowanie kargowskiej spółki

Herb Kargowej
 

Spółka Zakład Gospodarki Komunalnej z Kargowej, zostanie dokapitalizowana kwotę 500 tysięcy złotych. Taką kwotę samorząd otrzymał z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych.

– Te pieniądze będą przeznaczone na zakup wozu asenizacyjnego, a takie pojazdy do tanich nie należą – informuje Jerzy Fabiś, burmistrz Kargowej.

Gmina Kargowa do Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych złożyła jeszcze jeden wniosek. Tym razem chodzi o wymianę rur azbestowych, których jeszcze na terenie gminy jest sporo. Jeśli samorząd pieniądze otrzyma, również przekaże je Zakładowi Gospodarki Komunalnej.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku