°C

Kadra szpitala w Żaganiu wraca do pracy

Fot. PAP/Wojtek Jargiło
 

Od wtorku, 21 października, szpital w Żaganiu znów przyjmuje pacjentów na oddział chirurgiczny, ale tylko tych chorych na koronawirusa. Przypomnijmy, że przyjęcia zostały wstrzymane z powodu zakażenia personelu wirusem SARS-cov-2.

– Oddział chirurgiczny i oddział pulmonologiczny obecnie przyjmują tylko pacjentów chorych na covid – mówi Justyna Wróbel-Gądek, rzeczniczka 105. Kresowego Szpitala Wojskowego w Żarach, któremu podlega żagańska lecznica:

Jeśli chodzi o poradnie specjalistyczne w Żaganiu, wciąż nieczynna jest pracownia endoskopii i ortopedyczna, wizyty przenoszone są do poradni w Żarach. Natomiast przy 105. szpitalu w Żarach nie działa tymczasowo poradnia okulistyczna.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku