°C

W Czerwieńsku do urzędu tylko pojedyńczo!

UM Czerwieńsk
 

Władze Czerwieńska wprowadzają nowe obostrzenia i zmieniają zasady dostępu do urzędu gminy.

Do końca października zamknięta będzie kasa urzędu, a w poszczególnych referatach będzie mogła przebywać tylko jedna osoba z zewnątrz. Pozostali będą musieli czekać w kolejce przed wejściem do urzędu, a po wpuszczeniu do środka będą musieli obowiązkowo zmierzyć temperaturę, zdezynfekować dłonie i wypełnić specjalną ankietę.

Jak mówi Piotr Iwanus, burmistrz Czerwieńska, to efekt rosnącej wciąż liczby zachorowań na koronawirusa i rosnącego zagrożenia epidemicznego:

Piotr Iwanus przypomina, że większość spraw urzędowych w gminie Czerwieńsk można załatwić online, za pośrednictwem platformy e-PUAP lub aplikacji e-Czerwieńsk.

– W przypadkach wymagających osobistego stawienia się w urzędzie, warto wcześniej umówić się telefonicznie na konkretną godzinę – dodaje burmistrz:

Wszystkie informacje dotyczące zmian w dostępie do Urzędu Gminy w Czerwieńsku, wraz z odnośnikami do platformy e-PUAP i aplikacji e-Czerwieńsk, można znaleźć na stronie internetowej www.czerwiensk.pl.

 

 

 

 

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku