°C

Czerniawska: Jesteśmy przygotowani na każdą ewentualność

Fot. Z. Popielecka
 

W związku ze wzrastającą liczbą osób zakażonych COVID-19 szkoły w regionie coraz częściej podejmują decyzję o nauczaniu zdalnym lub hybrydowym. Chodzi przede wszystkim o poprawę bezpieczeństwa uczniów oraz pracowników. Na taką ewentualność przygotowało się między innymi I Liceum Ogólnokształcące w Świebodzinie.

Iwona Czerniawska, pełniąca obowiązki dyrektora szkoły, mówi, że liczy na to, że uczniowie zostaną w szkole jak najdłużej:

Zbigniew Graczyk, nauczyciel wychowania fizycznego, podkreśla, że uczniowie po powrocie do szkoły bardzo chętnie uczestniczyli w zajęciach ruchowych. Kolejne zamknięcie w domach może negatywnie się odbić na ich zdrowiu psychicznym:

Uczniowie świebodzińskiego liceum, mówią, że wolą na co dzień spotykać się w szkole. Jak zaznaczają, podczas bezpośrednich lekcji jest dużo lepsza jakość nauczania:

 

Przypomnijmy, że w tej chwili zajęcia w I LO w Świebodzinie odbywają się stacjonarnie.

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku