°C

Remont ulicy na finiszu

fot. UM Żary
 

Trwają już ostatnie prace przy przebudowie ulicy Kujawskiej w Żarach. To fragment większej całości obejmującej prace przy wiadukcie w ciągu ulicy Witosa, remont samej ulicy i skrzyżowania z ulicą Długosza. Przez kilka miesięcy przejazd pod wiaduktem był zamknięty, co poważnie ograniczało łączność dzielnicy Zatorze z centrum Żar.

– Od września można już bez przeszkód korzystać z ulicy Witosa i drogi pod wiaduktem, a teraz kończymy ulicę Kujawską – informuje Danuta Madej, burmistrz Żar.

Termin zakończenia prac wyznaczono na 22 listopada, ale nie jest wykluczone, że drogowcy kilka dni wcześniej oddadzą do użytku ulicę kujawską w Żarach.


- KAMPANIA SPOŁECZNA -


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku