°C

Blisko 900 policyjnych interwencji

FOT. LUBUSKA POLICJA
 

Od momentu, kiedy na terenie całego kraju wprowadzono tzw. żółtą strefę, czyli od 10 października, lubuscy policjanci zmuszeni byli interweniować w 888 przypadkach nieprzestrzegania obostrzeń. Jak informuje Marcin Maludy, rzecznik Lubuskiego Komendanta Policji, dla 602 osób nieprzestrzeganie przepisów nowego rozporządzenia zakończyło się nałożeniem mandatów karnych, a dla blisko 200 pozostałych te zachowania znajdą swój finał w sądzie.

Obecnie w naszym województwie blisko 5,5 tysiąca osób znajduje się w kwarantannie. To z kolei wiąże się ze sprawdzaniem przez policjantów ich obowiązkowego przebywania w wyznaczonym miejscu. Stąd apel mundurowych, aby przestrzegać wyznaczonych ograniczeń.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku