°C

Kombatanci przewożeni z Gorzowa do Zielonej Góry

FOT. LUBUSKA POLICJA
 

Pensjonariusze Domu Kombatanta z Zielonej Góry, którzy przebywali przez dwa tygodnie na oddziale zakaźnym gorzowskiego szpitala, wracają dzisiaj do placówki w Zielonej Górze.

Wyniki testów w kierunku koronawirusa są już ujemne, można więc było rozpocząć akcję przewozu. Mówił o tym dziś na naszej antenie dyrektor Biura Wojewody Lubuskiego, Karol Zieleński.

W akcji przewozu seniorów uczestniczą lubuscy policjanci i inne służby. Całość działań koordynowana jest przez Wydział Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Lubuskiego Urzędu Wojewódzkiego. W poniedziałek planowane są kolejne eskorty, tym razem z placówki medycznej w Torzymiu.

Kombatanci przewożeni z Gorzowa do Zielonej Góry Radio Zachód Kombatanci przewożeni z Gorzowa do Zielonej Góry Radio Zachód Kombatanci przewożeni z Gorzowa do Zielonej Góry Radio Zachód Kombatanci przewożeni z Gorzowa do Zielonej Góry Radio Zachód Kombatanci przewożeni z Gorzowa do Zielonej Góry Radio Zachód Kombatanci przewożeni z Gorzowa do Zielonej Góry Radio Zachód Kombatanci przewożeni z Gorzowa do Zielonej Góry Radio Zachód Kombatanci przewożeni z Gorzowa do Zielonej Góry Radio Zachód Kombatanci przewożeni z Gorzowa do Zielonej Góry Radio Zachód Kombatanci przewożeni z Gorzowa do Zielonej Góry Radio Zachód Kombatanci przewożeni z Gorzowa do Zielonej Góry Radio Zachód Kombatanci przewożeni z Gorzowa do Zielonej Góry Radio Zachód Kombatanci przewożeni z Gorzowa do Zielonej Góry Radio Zachód Kombatanci przewożeni z Gorzowa do Zielonej Góry Radio Zachód Kombatanci przewożeni z Gorzowa do Zielonej Góry Radio Zachód Kombatanci przewożeni z Gorzowa do Zielonej Góry Radio Zachód Kombatanci przewożeni z Gorzowa do Zielonej Góry Radio Zachód

 

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku