°C

Juniorzy Falubazu chcieliby jeszcze jeździć

fot. Jacek Białogłowy
 

Dziewięć punktów wywalczyli juniorzy RM Solaru Falubazu Zielona Góra w rewanżowym meczu o brąz PGE Ekstraligi z Betardem Spartą Wrocław. Mateusz Tonder i Damian Pawliczak tym samym kończą starty w lidze jako młodzieżowcy, ale obaj twierdzą, że w tym sezonie chętnie by jeszcze pojeździli.

Jak przyznaje Damian Pawliczak czwartkowy start w Lidze Juniorów we Wrocławiu dał mu sporo pewności przed dzisiejszym rewanżowym pojedynkiem. Młodzieżowiec wówczas w czterech biegach wywalczył dwanaście oczek. Dziś w czterech biegach wywalczył cztery punkty. Dla zawodnika, który kończy już wiek juniorski, ten sezon mógłby jeszcze trwać…

Mateusz Tonder dziś w czterech startach pięć punktów. Pytany o przyszłość powiedział, że prowadzi pewne rozmowy z Falubazem, ale na razie nie zdradza jaka będzie jego przyszłość.

 


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku