°C

Półfinał w ekstremalnych warunkach okupiony kontuzjami

fot. Jakub Lesiński
 

Zarówno Jan Kvech, jak i Norbert Krakowiak nie pojadą już w tym sezonie. Obaj doznali złamań w przedwcześnie zakończonym meczu o brąz PGE Ekstraligi pomiędzy RM Solarem Falubazem, a Betardem Spartą Wrocław. Zielonogórzanie po dwunastu biegach wygrali 37-32.

Krakowiak złamał kość przedramienia, a Kvech obojczyk. Jeszcze w trakcie meczu trafili do szpitala i będą operowani. Trener zielonogórzan Piotr Żyto nie będzie mógł więc skorzystać z ich usług w rewanżowym meczu o brązowy medal. Trenera pytamy m.in. o przedziwny przebieg dzisiejszego meczu, świetną dyspozycję Rohana Tungate’a (8+2 pkt i rekord toru). Mówiąc o rewanżu zaznacza, że Wrocław u siebie będzie o wiele bardziej wymagającym przeciwnikiem. A ten mecz już w niedzielę o 16.30 we Wrocławiu.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku