°C

Martin Vaculik: Tor był wymagający, ważne były starty

fot. Jacek Białogłowy
 

Rm Solar Falubaz Zielona Góra wygrał z Betardem Sparta Wrocław 37-32 w przedziwnym pierwszym pojedynku o brąz PGE Ekstraligi. Mecz ten zakończony przedwcześnie, bo po dwunastu biegach nie był przyjemnością nawet dla zawodników, co potwierdza lider Falubazu Martin Vaculik.

Słowak w dzisiejszym meczu w trzech startach wywalczył 6 punktów (3,3,0).  Nie każdemu jednak dane było zaprezentować się tak dobrze. Dwójka z zawodników Falubazu Jan Kvech i Norbert Krakowiak trafili do szpitala, gdzie przejdą operacje. Vaculik dziękuje jednak sztabowi trenerskiemu i toromistrzowi za pracę nad torem, dzięki czemu udało się odjechać dwanaście biegów. 


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku