°C

Wstrzymane przyjęcia do szpitala, zamknięte dwie poradnie

Fot. Envato
 

Ze względu na wykrycie koronawirusa u kilku osób z personelu, zostały wstrzymane do odwołania przyjęcia w żagańskim szpitalu.

O sytuacji w szpitalu mówi Justyna Wróbel-Gądek, rzeczniczka 105 Kresowego Szpitala Wojskowego w Żarach, którego żagański szpital jest filią:

Z tego samego samego powodu zawieszono do piątku funkcjonowanie poradni urologicznej i chirurgicznej przy szpitalu w Żarach:

Natomiast poradnie przy szpitalu w Żaganiu działają, pacjenci wpuszczani są pojedynczo. Pracownicy proszą o wyrozumiałość i dostosowanie się do zaleceń personelu.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku