°C

Nowa siedziba OSP w Kargowej

Fot. Zofia Popielecka
 

Dziś odbyło się uroczyste otwarcie remizy na którą strażacy ochotnicy czekali od lat.

Jednostka stale modernizuje i unowocześnia swoje działania, w ostatnich latach zakupiono dwa wozy bojowe, dlatego była potrzeba postawienia nowego garażu. Paweł Sita, naczelnik OSP w Kargowej, mówi, że inwestowanie w OSP ma duże znaczenie, bo często to właśnie ochotnicy pojawiają się pierwsi na miejscu zdarzenia:

Oskar Krzyżostaniak, prezes zarządu OSP w Kargowej, mówi, że nowa remiza to kolejny krok w stronę poprawy bezpieczeństwa mieszkańców:

Jerzy Fabiś, burmistrz Kargowej, podkreśla, że miejscowa OSP jest bardzo dobrze wyposażona:

Przypomnijmy, że nowa remiza to nie tylko garaż na pojazdy bojowe, ale również miejsce na sprzęt strażaków, ich stroje oraz całe wyposażenie niezbędne do pracy.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku