°C

Norbert Krakowiak po upadku: Przede mną kilka dni przerwy

fot. Michał Kociński, falubaz.com
 

Młodzieżowiec Falubazu Norbert Krakowiak zaliczył groźnie wyglądający upadek w czternastej gonitwie czwartkowego finału Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów. Żużlowiec tuż po meczu udał się do szpitala, ale okazuje się, że ze zdrowiem Krakowiaka większych problemów nie ma.

Krakowiak w trzech wczorajszych startach zanotował komplet dziewięciu punktów. W swoim czwartym wyścigu brał udział w upadku, który zapoczątkował Ricards Ansviesulis. Łotysz nie opanował swojej maszyny, uderzył w Marcina Turowskiego, co spowodowało także upadek Krakowiaka. Na torze pojawiła się nawet karetka, ale wszyscy wstali o własnych siłach. Po zawodach do szpitala udał się junior Falubazu. Na szczęście obyło się bez żadnych złamań, ale przed żużlowcem co najmniej kilka dni przerwy:

A we wczorajszych Drużynowych Mistrzostwach Polski Juniorów złoto obronił Francepol Falubaz Zielona Góra, który z dorobkiem 39 punktów wyprzedził Bocar Włókniarza Częstochowa (36) i Lokomotiv Jauniba Daugavpils (31).

 


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku