°C

Jubileusz miłości. 22 pary świętują Złote Gody

Złote Gody obchodzą również Róża i Roman Hnatuśkowie z Żagania. Fot. Jan Mazur
 

Po 50 latach małżeństwa niemal codziennie mówią swoim żonom „kocham cię”. A one wciąż są dla nich dobre i atrakcyjne. Elwira i Bogdan Pawłowiczowie, Władysława i Henryk Stasiewiczowie, Róża i Roman Hnatuśkowie oraz 19 innych par obchodziło w weekend w Żaganiu Złote Gody.

Henryk Stasiewicz miłość wyznaje żonie zawsze z rana, bo jak mówi, człowiek, choć nie jest młody, to wciąż kocha. A małżonka wciąż bardzo mu się podoba:

Bogdan Pawłowicz „kocham” mówi żonie, Elwirze, również zaraz przebudzeniu. A kiedy chce się podroczyć, to powie po francusku – „je t’aime”. A żyć bez siebie nie potrafią:

Pary przyznają, że 50 lat minęło im niezwykle szybko. Dzieci dawno poszły w świat, a oni nadal mają wiele wspólnych spraw. I dodają, że największą wartością w związku jest szacunek i zaufanie.

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku