°C

Pomogli uratować dziecko. Dziś otrzymali podziękowania

fot:E.Kobelak
 

Pomogli uratować 10-miesięcznego chłopca, dziś spotkali się z wojewodą, który podziękował im za godną policjanta postawę. Przypomnijmy, w minionym tygodniu, podczas pobytu z rodzicami w sklepie, 10-miesięczne dziecko zaczęło tracić oddech. Policjanci z Sulęcina pomogli na czas przetransportować chłopca do szpitala.

 

Akcja zakończyła się sukcesem, lekarze w porę zajęli się maluchem. – To dzięki takim policjantom Lubuszanie mogą czuć się bezpiecznie – mówił dziś wojewoda lubuski Władysław Dajczak:

Wyróżnieni policjanci przyznają, że była to dla nich pierwsza taka sytuacja. – Wszystko działo się bardzo szybko, nie było czasu na emocje – mówią starszy sierżant Rafał Radecki i sierżant Łukasz Płonka:

Za pomoc w uratowaniu dziecka policjantom podziękowali także rodzice chłopca.

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku