°C

Napaść z użyciem noża w V LO w Zielonej Górze

 

Trzy nastoletnie dziewczyny zostały ranne na skutek dzisiejszego ataku nożowniczki w V Liceum Ogólnokształcącym w Zielonej Górze. Przypomnijmy, do zdarzenia doszło dziś rano, a napastniczką była jedna z uczennic klasy drugiej.

Jak mówi Małgorzata Barska, rzeczniczka Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze, dziewczyna przyniosła do szkoły dwa noże kuchenne i nagle zaatakowała nimi innych uczniów:

Część uczniów została natychmiast ewakuowana ze szkoły, inny zostali zamknięci przez nauczycieli w swoich klasach. Jak nam mówili, wszystko działo się bardzo szybko i wyglądało niezwykle dramatycznie:

 

Pod szkołą niemal natychmiast pojawili się rodzice uczniów zielonogórskiej „piątki”. Wszyscy z niepokojem czekali na jakiekolwiek informacje o tym zdarzeniu:

Z nieoficjalnych informacji wiadomo, że napastniczka od kilku dni informowała w mediach społecznościowych o swoich zamiarach, jednak nikt nie zareagował odpowiednio wcześniej na jej wpisy:

 

Policja na razie nie potwierdza tych informacji dotyczących wpisów napastniczki w mediach społecznościowych. Na miejscu trwają czynności dochodzeniowe, które mają wyjaśnić przyczyny ataku.

Do czasu ich zakończenia także dyrekcja szkoła nie chce komentować tego wydarzenia.

 

 

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku