°C

Projekt „EKOlogika” w zielonogórskim Norwidzie

Fot.: WiMBP w Zielonej Górze
 

"EKOlogika" - to nazwa specjalnego projektu, realizowanego od dziś przez Wojewódzką i Miejską Bibliotekę Publiczną w Zielonej Górze.

Projekt finansowany jest ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, a jego głównym celem jest promocja postaw ekologicznych oraz zwrócenie uwagi na problemy związane z degradacją środowiska.

– W ramach tych działań realizować będziemy wiele różnych przedsięwzięć, które adresowane będą do czytelników w różnym wieku – od tych najmłodszych aż do najstarszych – mówi Anna Urbańska, rzeczniczka zielonogórskiego Norwida:

Anna Urbańska zaznacza, że wszystkie działania podejmowane w ramach projektu „EKOlogika” będą też ściśle związane z podstawową działalnością biblioteki. Jak mówi, punktem wyjścia zawsze będzie książka i literatura:

W ramach rozpoczętego dzisiaj projektu, zielonogórski Norwid zaprasza też na specjalne warsztaty – w tym tygodniu poświęcone czterem żywiołom. Wszystko odbywać się będzie on-line na fejsbukowym fanpejdżu Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Zielonej Górze:

Projekt „EKOlogika” realizowany będzie do końca roku. Szczegółowe informacje na ten temat oraz program zajęć można znaleźć na stronie internetowej Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Zielonej Górze oraz na Facebooku.

 

 

 

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku