°C

ARiMR zachęca rolników do zakładania profilu zaufanego

obywatel.gov.pl
 

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa zachęca rolników do zakładania tzw. profilu zaufanego. Dzięki temu będą mogli m.in. składać wnioski o dotacje drogą elektroniczną, a także załatwiać sprawy urzędowe korzystając z platformy ePUAP.

Andrzej Rochmiński, dyrektor lubuskiego oddziału regionalnego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, przypomina, że z profilu zaufanego będzie można skorzystać już teraz, przy składaniu wniosku o wypłatę pomocy suszowej.

– Zachęcamy więc rolników do założenia takiego profilu, bo jest to coś, co z pewnością im się przyda – podkreśla Rochmiński:

Andrzej Rochmiński zapewnia, że rolnicy, którzy będą mieli problem z założeniem profilu zaufanego, otrzymają od pracowników ARiMR wszelką niezbędną pomoc. Jak mówi, w całym kraju uruchomiono już ponad 300 punktów, w których rolnicy mogą założyć sobie taki profil:

Dodajmy, że oprócz punktów Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, profil zaufany można założyć też w każdym urzędzie gminy lub w banku. Można to też zrobić on-line wchodząc na stronę internetową www.obywatel.gov.pl

 

 

 

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku