°C

Rademenez kończy projekt i debiutuje z płytą

Radosław Blonkowski "Rademenez"
 

Zbliża się wielki finał projektu "100 dni na free". To akcja wymyślona przez Radosława Blonkowskiego - znanego zielonogórskiego hip-hopowca działającego pod pseudonimem Rademenez, który postanowił wesprzeć lokalne firmy zmagające się z ekonomicznymi skutkami pandemii koronawirusa.

Przez ponad trzy miesiące Rademenez prezentował w internecie krótkie filmiki ze swoimi freestylami, w trakcie których przedstawiał w rymowany sposób działalność poszczególnych firm. Finałem akcji będzie oficjalna premiera jego debiutanckiej płyty „Dziewięć żyć – siedem życzeń”, która powstała w trakcie realizacji projektu „100 dni na free”.

Jak mówi Radosław Blonkowski, własna płyta to spełnienie jego marzeń:

Do pracy nad swoją debiutancką płytą Rademenez zaprosił kilku znanych producentów i hip-hopowców z całej Polski. To właśnie oni odpowiadają za muzykę, która towarzyszy jego tekstom:

Finał projektu „100 dni na free” i premiera debiutanckiej płyty Rademeneza odbędą się w najbliższą niedzielę w Teatrze Lubuskim. Będzie to specjalny koncert, w trakcie którego utwory z płyty „Dziewięć żyć – siedem życzeń” zagrane zostaną na żywo.

– Namówiłem do tego świetnych muzyków, z którymi wystąpię w niedzielę na scenie – podkreśla Radosław Blonkowski:

 

Przypomnijmy, że w ubiegłym roku Rademenez ustanowił w Zielonej Górze rekord Polski w nieustannym, 12-godzinnym rapowaniu. W tym roku przymierzał się do pobicia Rekordu Guinessa w 24-godzinnym freestylu, ale jego plany pokrzyżowała pandemia koronawirusa.

 

 

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku