°C

Jutro 42. finał SKS. Wystąpią giganci konkursu

SKS
 

Jutro (26.09) kolejny 42. już finał Sobotniego Konkursu Sportowego. Do decydującej rozgrywki przystąpią: Jacek Stankiewicz z Zielonej Góry oraz gorzowianie: Marek Stachowiak i Grzegorz Zapytowski. Zapowiada się pojedynek gigantów, bo to trzej najlepsi słuchacze w rankingu SKS.

Jako pierwszy awans do wrześniowego finału zapewnił sobie Jacek Stankiewicz, który w decydującej rozgrywce wystąpi po raz 20 (7 wygranych). W ostatniej z eliminacji awans uzyskali: Marek Stachowiak – 23 finał (8 wygranych) i Grzegorz Zapytowski – 22 finał (10 wygranych). Kto tym razem okaże się najlepszy i zdobędzie główną nagrodę? Słuchajcie nas po godzinie 8.30 na 103 i 106 FM. Emocje gwarantowane.

RANKING 2017-2020:

32 – Grzegorz (Gorzów)

31 – Marek (Gorzów)

26 – Jacek S. (Zielona Góra)

18 – Artur (Urzuty)

16 – Piotr (Lubiszyn)

8 – Arkadiusz (Nowa Sól)

7 – Daniel (Zielona Góra)

5 – Marian (Różanówka), Marek (Sława)

3 – Jacek B. (Zielona Góra)

2 – Dariusz (Nowa Sól), Zdzisław (Torzym), Oskar (Nowe Kramsko)

1 – Czesław (Trzciel), Kazimierz (Myszęcin), Leszek (Mirocin Górny), Zdzisław (Kożuchów), Paulina (Kargowa), Zbigniew (Smolary), Witold (Zielona Góra), Leszek (Torzym).

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku