°C

Paulina Maciejewska powalczy o Igrzyska w Tokio

źródło: archiwum prywatne zawodniczki
 

Zawodniczka ZKS-u Drzonków Paulina Maciejewska wywalczyła indywidualną kwalifikację do startów podczas przyszłorocznych Igrzysk Olimpijskich w Tokio w konkurencji WKKW. By jednak mieć pewność występu we Wszechstronnym Konkursie Konia Wierzchowego musi dobrze zaprezentować się w nowym roku.

Kwalifikację Maciejewska uzyskała dzięki szóstej pozycji w zawodach Strzegom Horse Trials w CCI4L. Podczas zawodów rozgrywanych pod koniec sierpnia startowała na swojej jedenastoletniej klaczy Jangcy L. Kwalifikacja do Tokio nie jest jednak równoważna z występem na igrzyskach. Teraz pozostała jej walka o jedno z czterech miejsc w kadrze Polski. O wyjazd na olimpiadę zawodniczka ZKS-u powalczy w przyszłym roku.

 

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku