°C

Kolejny budżet obywatelski w Ośnie Lubuskim

Ośno Lubuskie
 

Ogromnym zainteresowaniem mieszkańców Ośna Lubuskiego cieszy się budżet obywatelski. Do tej pory przeprowadzono cztery jego edycje.

– W głosowaniu na zgłoszone inicjatywy bierze udział około dwóch tysięcy osób, czyli połowa uprawnionych do głosowania. Dlatego ogłosiliśmy kolejną edycję budżetu obywatelskiego – mówi Ewa Urbaniak, sekretarz Ośna Lubuskiego.

W obu świetlicach, w Radachowie i w Połęcku, zakupiony zostanie sprzęt RTV lub komputery. Na placu zabaw pojawi się stół do tenisa stołowego, a w Połęcku przystanek autobusowy. Radachów otrzyma szatnię przy boisku, a w Siennie będzie tablica wyników przy boisku i piłkochwyty. W Świniarach mieszkańcy otrzymają natomiast altanę biesiadną.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku