°C

Porażka Stali w ostatnim biegu, ale strata do odrobienia w domu

fot. Wojciech Tarchalski/PGE Ekstraliga
 

Żużlowcy Moich Bermudów Stali Gorzów przegrali we Wrocławiu z Betardem Spartą 44-46 w pierwszym meczu półfinałowym PGE Ekstraligi. Rewanż za tydzień w Gorzowie.

Pierwszy bieg remisowy, potem dwukrotnie wygrali gospodarze i po trzech biegach było 12-6. Straty zmniejszył duet gorzowski Rafał Karczmarz/Bartosz Zmarzlik, który podwójnym zwycięstwem zmniejszył straty do wrocławian po pierwszej serii startów do dwóch punktów. 

Kolejne trzy biegi i nadal na dwupunktowym prowadzeniu gospodarze. W wyścigu piątym 5-1 dla gości, w siódmym 5-1 dla gospodarzy, a po drodze remis i po siedmiu biegach Betard Sparta wygrywa 22-20.

Bieg ósmy i dziewiąty 4-2 wygrała Stal, która wyszła na minimalne prowadzenie, ale na zamknięcie trzeciej fazy zawodów 4-2 wygrali gospodarze i po dziesięciu wyścigach był remis po 30.  

Czwarta seria startów to trzy remisy, po których mieliśmy wynik 39-39. Bieg czternasty to kolejny remis, a ostatnia gonitwa na korzyść gospodarzy, którzy wygrali 4-2(Zmarzlik ostatni!) i cały mecz 46-44. 

 

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku