°C

Chłopiec wypadł z czwartego piętra w Gorzowie

fot.M.Czechowska
 

Policjanci ustalają okoliczności, w jakich półtoraroczny chłopczyk wypadł z okna mieszkania na 4. piętrze na jednym z osiedli mieszkaniowych w Gorzowie. Wlkp. Dziecko trafiło do szpitala, ale nie ma obrażeń zagrażających życiu - poinformował Grzegorz Jaroszewicz z Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

Informacje o wypadku, do którego doszło w piątek po południu, przekazał lokalny portal gorzowianin.com, pisząc m.in., że: „To cud, że dziecko przeżyło spadając z tak dużej wysokości”. Jak ustalił portal gorzowianin.com, chłopczyk spadł na pas zieleni i krzaki.

Z dotychczasowych ustaleń policjantów wynika, że maluch wypadł z okna, kiedy w mieszkaniu byli dorośli domownicy. Wszystkie te osoby były trzeźwe i bardzo przeżyły to wydarzenie.

„Na szczęście, mimo upadku z dużej wysokości chłopczyk miał wiele szczęścia. Z informacji przekazanej nam przez lekarzy wynika, że nie doznał obrażeń zagrażających jego życiu”

– powiedział Jaroszewicz.

Dodał, że postępowanie mające wyjaśnić wszystkie okoliczności tego zdarzenia jest nadzorowane przez prokuraturę.

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku