°C

Urząd Skarbowy w Gorzowie będzie miał nową siedzibę

Fot. Radio Gorzów
 

60 mln złotych - tyle będzie kosztować budowa nowej siedziby Urzędu Skarbowego w Gorzowie. Pieniądze pochodzić będą z budżetu państwa, a zgodę na rozpoczęcie inwestycji wydał właśnie Minister Finansów.

Ewa Markowicz, rzeczniczka Izby Administracji Skarbowej w Zielonej Górze, podkreśla, że w nowym kompleksie budynków znajdować się będą siedziby Lubuskiego Urzędu Celno – Skarbowego i gorzowskiej skarbówki.
 
– Bardzo cieszymy się z decyzji ministra, bo dzięki temu z pewnością poprawią się zarówno warunki pracy urzędników, jak i jakość obsługi naszych klientów – dodaje Markowicz:
 
Jak mówi Ewa Markowicz, nowa siedziba gorzowskiej skarbówki powstanie na Zawarciu, na terenie przekazanych przez miasto nieużytków przy ul. Wał Okrężny:
 
Dodajmy, że dyrektor Izby Administracji Skarbowej w Zielonej Górze ogłosił już konkurs na projekt nowej siedziby gorzowskiej skarbówki. Budowa całego kompleksu ma się rozpocząć w przyszłym roku, a zakończenie inwestycji zaplanowano na 2024 rok.
 
 
 

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku