°C

Ekstremalna Droga Krzyżowa już dziś!

EDK
 

Dziś wieczorem w całej Polsce rozpocznie się Ekstremalna Droga Krzyżowa. To wydarzenie, które od kilka lat organizowane było zawsze przed Wielkanocą. W tym roku, z powodu koronawirusa, Ekstremalna Droga Krzyżowa nie odbyła się jednak w tradycyjnym terminie, tylko została przesunięta na wrzesień.

Rafał Wojtkiewicz, koordynator EDK w województwie lubuskim, podkreśla, że z tego samego powodu zmniejszono też liczbę tras, które będzie można przejść:

Zdaniem Rafała Wojtkiewicza, udział w Ekstremalnej Drodze Krzyżowej może być dobrym sposobem na duchowe przygotowanie się do życia po pandemii. Jak zaznacza, motywem przewodnim tegorocznych rozważań będzie przebaczenie:

Rafał Wojtkiewicz przypomina, że wybierając się na Ekstremalną Drogę Krzyżową trzeba się do niej dobrze przygotować:

Szczegółowe informacje na temat tegorocznej edycji Ekstremalnej Drogi Krzyżowej można znaleźć na stronie internetowej: www.edk.org.pl

 

 

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku