°C

Natura – Kultura

fot. SOK Sulęcin
 

Po okresie pandemicznej samoizolacji, wszyscy oczekujemy kontaktu z naturą i drugim człowiekiem, a także kontaktu z kulturą. Na takie oczekiwania odpowiedź znajdziemy w Sulęcinie, gdzie powstał pomysł zorganizowania Festiwalu Natura-Kultura. Impreza ma na celu poprawę jakości funkcjonowania w otaczającej rzeczywistości, zminimalizowanie negatywnych emocji poprzez kontakt z naturą i kulturą, oczywiście w bezpieczny sposób.

Festiwal połączy pasjonatów natury, podróży, muzyki, sztuki, literatury i przygód – tłumaczy Natalia Januszkiewicz, kierownik Biblioteki Publicznej w Sulęcinie.

Natura Kultura to ponad 30 wydarzeń. Większość imprez będzie się odbywać na otwartej przestrzeni. Będą spotkania i koncerty. – Koncert, na które czekają i muzycy i słuchacze powinny zadowolić nawet tych najwybredniejszych – mówi Jacek Filipek, dyrektor Sulęcińskiego Ośrodka Kultury.

Po koncertach i spotkaniach uczestnicy będą się zbierać przy ognisku i rozmawiać, albo śpiewać. Pierwsze wydarzenie – spektakl dla dzieci, już dziś o godzinie 17.00.

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku