°C

PFRON ogłasza konkurs dla magistrów i doktorów

Fot. Envato/seventyfourimages
 

Napisałeś pracę magisterską lub doktorat o osobach niepełnosprawnych? Działasz w kole naukowym i zajmujesz się tym tematem? Zgłoś się do konkursu "Otwarte drzwi"!

To konkurs organizowany od 17 lat przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych., którego głównym celem jest zwrócenie uwagi na problemy osób niepełnosprawnych i poszukiwanie nowych sposobów na ich wsparcie.

Jak zaznacza Andrzej Gonia, dyrektor lubuskiego oddziału PFRON, oprócz prestiżu zwycięzcy konkursu mogą też liczyć na bardzo atrakcyjne nagrody finansowe:

W tym roku prace do konkursu „Otwarte drzwi” można zgłaszać w czterech kategoriach. PFRON czekać będzie na nie do połowy października:

Dodajmy, że w tym roku patronami konkursu „Otwarte drzwi” są premier Mateusz Morawiecki oraz Narodowe Centrum Badań i Rozwoju. Zwycięzców konkursu poznamy na początku grudnia, a wszystkie szczegółowe informacje na ten temat można znaleźć na stronie internetowej Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych: www.pfron.org.pl

 

 

 

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku