°C

Spór o nowe przedszkole w Małomicach

Fot. MOK.
 

Jest gotowy projekt i wydane pozwolenie na budowę oraz zabezpieczone środki w budżecie miasta na realizację zadania, 8 milionów złotych. Nie ma jednak zgody radnych, co do terminu rozpoczęcia inwestycji. Chodzi o budowę nowego przedszkola w Małomicach.

Część radnych, skupionych wokół burmistrz Małgorzaty Sendeckiej, chce rozpoczęcia realizacji oczekiwanego obiektu jak najszybciej. Pozostali, którzy obecnie mają większość w radzie, są przeciwni. Uważają, że ogłoszony przetarg w przyszłym roku, według nowej ustawy o zamówieniach publicznych, mógłby przynieść gminie więcej korzyści. A mieszkańcy czekają i są coraz bardziej niecierpliwi:

Więcej na ten temat w dzisiejszej Popołudniówce Radia Zachód.

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku