°C

W Ośnie kolejny zadbany zabytek

fot. UM Ośno Lubuskie
 

W Ośnie Lubuskim, które słynie z niepowtarzalnych zabytków, znów poprawiono estetykę zabytkowej budowli, a jednocześnie zadbano o turystów. Nie chodzi o mury miejskie, kościół świętego Jakuba czy ratusz.

– Mamy też bardzo atrakcyjnie położony zabytek, wykorzystywany jako wieża widokowa – mówi Ewa Urbaniak, sekretarz Ośna Lubuskiego:

Zamontowana będzie balustrada, która poprawi bezpieczeństwo osób wchodzących na wieżę, balustrada powstanie też na szczycie wieży, gdzie również zamontowana będzie luneta widokowa. Zmieni się też otoczenie wieży, które zostanie wyłożone kostką. Pojawią się też ławki.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku