°C

Remont drogi zakończony

powiat słubicki
 

Po niespełna roku prac udało się zakończyć remont drogi z Nowych Biskupic do Rzepina. To droga powiatowa i to starostwo poszykowało środków które pozwoliłyby wyremontować mocno zniszczoną drogę. Tym razem pieniądze znalazły się dzięki wspólnemu, polsko – niemieckiemu projektowi, którego stroną wiodącą był powiat słubicki, a partnerem niemiecki powiat Odra – Szprewa.

– Z Unii Europejskiej otrzymaliśmy na remont naszej drogi 1,3 mln euro – informuje Wojciech Obremski, rzecznik starostwa powiatowego w Słubicach.

Droga Nowe Biskupice – Rzepin liczy prawie 9 kilometrów. Tą drogą dojeżdżają mieszkańcy Nowych Biskupic i Gajca do pracy w Rzepinie. Tera jeżdżą bezpieczniej i komfortowo.


- KAMPANIA SPOŁECZNA -

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku