°C

59-latek zaatakowany na rynku w Skwierzynie

Fot. Pixabay
 

Policja wyjaśnia okoliczności ataku ostrym narzędziem na 59-letniego mieszkańca Skwierzyny (Lubuskie). Doszło do niego we wtorek późnym popołudniem w centrum miasta. Do sprawy zatrzymano mężczyznę, który obecnie trzeźwieje – poinformowała w środę Justyna Łętowska z Komendy Powiatowej Policji w Międzyrzeczu.

„Mamy informację, że pokrzywdzony przeżył i znajduje się na oddziale intensywnej opieki medycznej” – powiedziała Łętowska.

We wtorek, około 19 policja otrzymała zgłoszenie o rannym 59-latku znajdującym się na skwierzyńskim rynku. Mężczyzna z raną kłutą klatki piersiowej był reanimowany, a następnie śmigłowiec LPR zabrał go do szpitala w Gorzowie.

„Po około godzinie, dzięki pomocy świadków policjanci zatrzymali mieszkańca Skwierzyny, który może mieć związek z tym wydarzeniem. Był pijany. Po wytrzeźwieniu zostanie przesłuchany i wówczas być może poznamy więcej szczegółów na temat przebiegu całego zdarzenia” – dodała policjantka.

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku