°C

Klapsy 2020 rozdane [GALERIA]

materiały promocyjne
 

Rozdano statuetki z okazji 6. KOZZI Film Festiwal.

Wczoraj w pałacu w Wiechlicach przyznano jak co roku statuetki KLAPS 2020 w czasie 6. KOZZI Film Festiwal. Pięciu sędziów przyznało nagrody w 5 różnych kategoriach. Za najlepszy film akcji czy najlepszą kreacje. Mówi Łukasz Maciejewski, członek jury:

Według jury najlepszym filmem akcji tego roku jest „Supernova” w reż. Bartosza Kruhlika, który podkreśla, że przede wszystkich w swoim filmie chciał pokazać jak można spojrzeć różnie na człowieka:

Lista wszystkich nagrodzonych filmów, reżyserów czy aktorów dostępna na naszej stronie RZG.pl

Nagrody przyznano:

za całokształt osiągnięć artystycznych w dziedzinie filmu
– Panu Marianowi Opani za wybitne osiągnięcia łączące ideę Festiwalu KOZZI: kino, teatr i muzykę;.

za najlepszą kreację aktorską w polskim filmie fabularnym
– Panu Zbigniewowi Zamachowskiemu za postać Grosickiego w filmie „Zieja” w reż. Roberta Glińskiego, przypominającą najwybitniejsze role aktora;

za najlepszą drugoplanową kreację aktorską w polskim filmie fabularnym
– Pani Barbarze Kurzaj za udowodnienie, że drugi plan może być pierwszym planem. Roli aktorki w filmie „Boże Ciało” nie sposób zapomnieć.

Grand Prix czyli Nagrodę Filmową KLAPS 2020 dla reżyserki najlepszego polskiego filmu fabularnego
– Pani Małgorzacie Imielskiej za film „Wszystko dla mojej matki” za dokumentalną i czułą reżyserię pomagającą widzowi uwierzyć w człowieka i w kino.

Najlepszym filmem akcji tego roku jest film w reż. Bartosza Kruhlika „Supernova”

 


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku