°C

Ponad 30 kulturalnych punktów

fot. A.Dobosiewicz
 

Już dziś kolejna edycja Nocnego Szlaku Kulturalnego. Pierwotnie impreza miała odbyć się w czerwcu, ale z powodu epidemii przeniesiona została na wrzesień.

Na trasie szlaku znalazło się ponad 30 punktów. Oferują one spektakle, koncerty, wystawy, happeningi i warsztaty. Jedną z propozycji jest spotkanie w teatralnym ogrodzie – mówi dyrektor teatru imienia Osterwy Jan Tomaszewicz.

Punkt 1. Nocnego Szlaku Kulturalnego mieści się skwerze przy Wełnianym Rynku. Tu odbędą się warsztaty, a potem wyruszy parada – mówią Ewa Kozubal i Ewa Bone.

Do skorzystania z propozycji Nocnego Szlaku Kulturalnego zachęcają instytucje kultury, kluby, stowarzyszenia. Wszystkie wydarzenia odbywać się będą z zachowaniem rygoru sanitarnego.

 

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku