°C

Zasłabła prowadząc auto, pomogli jej policjanci

FOT. KWP GORZÓW WLKP.
 

Policjanci ruchu drogowego ze Strzelec Krajeńskich (Lubuskie) pomogli 37-latce, która jadąc swoim bmw źle się poczuła. Kobieta przewlekle choruje i musiała szybko wziąć zastrzyk. Funkcjonariusze na sygnałach na czas dowieźli ją do placówki medycznej.

Jak poinformował w piątek Tomasz Bartos z Komendy Powiatowej Policji w Strzelcach Kraj., do tej sytuacji doszło we wtorek (8 września br.) na drodze krajowej nr 22. Policjanci ze strzeleckiej drogówki pełnili tam wówczas służbę.

Podczas kontroli prowadzonej w miejscowości Przyłęg podjechała do nich kierująca bmw. Początkowo policjanci byli zdziwieni, gdyż jechała prawidłowo i nie dawali jej żadnych sygnałów, aby się zatrzymała.

„Po krótkiej rozmowie wyjaśniło się, dlaczego zatrzymała samochód. Okazało się, że 37-latka, źle się czuje i musi wziąć lek, który przyjmuje w zastrzyku” – powiedział Bartos.

Policjanci zabrali ją do radiowozu i na sygnałach odwieźli do najbliższej placówki zdrowia, gdzie trafiła pod opiekę lekarza.

„Wiemy, że wszystko zakończyło się dobrze i wraca do zdrowia. 37-latka skierowała specjalne podziękowania za pomoc do szefa strzeleckiej komendy powiatowej” – dodał Bartos.

 

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku