°C

Przyjacielska przysługa. Mirosław Zelisko poprowadzi Arkę

foto: Krystian Machalica
 

Mirosław Zelisko, piłkarsko związany jako trener z klubem KP Świdnica, będzie przez jakiś czas pełnił funkcję szkoleniowca jedynie w Arce Nowa Sól. Wszystko z powodu nieobecności trenera Mieczysława Sobczaka.

Trener Sobczak ma obecnie problemy z kolanem i nie wiadomo jak długo będzie nieobecny w klubie. Panowie przed laty ze sobą współpracowali, więc wybór Zelisko na tymczasowego trenera był naturalny.

Mirosław Zelisko na nowosolskiej ławce zasiądzie już w sobotę, kiedy to Arka podejmie u siebie Pogoń Świebodzin. Ten mecz o 16. Dwie godziny wcześniej w A-klasie na własnym boisku KP Świdnica zagra z Czarnymi Jelenin. Szkoleniowiec zapewnia, że rozwiązanie tej sytuacji na pewno się znajdzie, być może ten mecz poprowadzi asystent trenera.

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku