°C

Chrobry Głogów wygrywa międzyrzecki memoriał Pajora i Dziekanowskiego

foto: Krystian Machalica
 

Siatkarze Chrobrego Głogów wygrali rozgrywany w Międzyrzeczu memoriał Pajora i Dziekanowskiego. Najlepsza z lubuskich ekip, drużyna Orła Międzyrzecz, zajęła drugie miejsce.

Siatkarze Orła w rozgrywanym w weekend memoriale pokonali AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego (3-0), Stalpro Szczecin (3-0),  a także Sobieski Arenę Żagań (2-1), ale ulegli zwycięzcy turnieju Chrobremu Głogów (1-2).

Na trzecim miejscu zmagania zakończyli siatkarze Sobieskiego Areny Żagań. W pierwszym spotkaniu ulegli gospodarzom Orłowi (1-2), a także Chrobremu (0-3), ale wygrali z AZS-em i Stalpro Szczecin (3-0).

Na czwartym miejscu był zespół Stalpro Szczecin. Ostatnią z lubuskich był AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego. Akademicy przegrali wszystkie spotkania – z Orłem (0-3), z Chrobrym (0-3), ze Stalpro Szczecin (1-2) i z Sobieskim (0-3).

Klasyfikacja końcowa memoriału Pajora i Dziekanowskiego w Międzyrzeczu prezentuje się następująco.

  1. SPS Chrobry Głogów – 8 punktów
  2. KS Orzeł Międzyrzecz – 6 punktów
  3. WKS Sobieski Arena Żagań – 4 punkty
  4. Stalpro Szczecin – 2 punkty
  5. AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego – 0 punktów.

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku