°C

W Czerwieńsku zaszczepią seniorów

UM Czerwieńsk
 

Samorząd Czerwieńska postanowił zaszczepić seniorów przeciwko grypie. Ma to spowodować wzrost odporności mieszkańców na tę chorobę, a jednocześnie ma ułatwić lekarzom rodzinnym rozpoznawanie podobnego w swym charakterze patogenu koronawirusa.

– Mieszkańcy gminy Czerwieńsk, w wieku 65 plus, powinni deklarować chęć przyjęcia szczepionki – mówi Piotr Iwanus, burmistrz Czerwieńska.

Na terenie gminy Czerwieńsk jest 912 osób, które mogłyby skorzystać z bezpłatnych szczepień. Za kilka dni dowiemy się, ile z nich jest zainteresowanych szczepieniem przeciwko grypie.


REKLAMA


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku